Истраживачка етика-Oбавештење

Испит из предмета Истраживачка етика у јунском испитном року ће се одржати 4.6.2020. године са почетком у 14 часова у вежбаоницама биохемије на Хистофизиолошком институту, Вишеградска 26. Завршне семинарске радове, евиденционе картоне, беле пријаве и индексе потребно је предати дежурном асистенту непосредно пред почетак испита ради добијања потписа и уписивања оцене. Неопходно је да испит буде пријављен у предвиђеном року.

Семинарски рад треба да буде у форми прегледног рада и да има минимално 5 страна и 5 референци. Студенти би требало сами да се организују у групе од по четворо како би заједно написали семинарски рад. Тему семинарског рада могу добити јављањем на мејл адресу tanja.radic@med.bg.ac.rs.

У складу са епидемиолошким мерама које предузима Медицински факултет, неопходно је да студенти на испит дођу са заштитном опремом (маска и рукавице).